Головна » 2016 » Листопад » 3 » Зустріч учнів із начальниками відділу «Новояворівського та Яворівського бюро правової допомоги»
10:12
Зустріч учнів із начальниками відділу «Новояворівського та Яворівського бюро правової допомоги»

Венгринович Г.М.

2 листопада 2016 року в нашій школі  для учнів 8 класів було проведено  зустріч з  представниками  із бюро правової допомоги: Чорній Наталією Іванівною, начальником відділу «Новояворівського бюро правової допомоги» та Антонишином Ігорем Михайловичем, начальником відділу «Яворівського бюро правової допомоги».

Метою зустрічі було:  донести до учнів  інформацію про їхні права та обов’язки у школі, вдома та на вулиці. В ході даної зустрічі гості задавали запитання присутнім, чи знають вони свої права і чи не забувають про свої обов’язки.  Найактивнішими учасниками  даної лекції були: Рокошевська Марта, Попович Валерія, яких нагородили грамотами.

Така правова інформація  є актуальною для молодого покоління, оскільки існують безліч ситуацій, де порушують права дітей. Для того щоб запобігти таким ситуаціям, треба володіти правовими знаннями. Про це було відзначено  методистом районного відділу освіти Яворівської державної адміністрації  Каліцінською Г.М. .

  

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 106 | Додав: Leonid