Головна » 2014 » Грудень » 2 » Зупинимо СНІД
13:19
Зупинимо СНІД

Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас.
Девіз борців проти ВІЛ/СНІДу

Cпантеличене швидким розповcюдженням СНІДу людство змушене реанімувати одвічні життєві принципи, замислитися над сенсом життя. Саме це явище перевіряє нас на стійкість, людяність, виваженість та мудрість. І ще на відповідальність щодо власного життя та життя тих, хто поруч, хто прийде після нас. Адже молоді люди часто вважають, що ризик «взагалі» високий, а для нього «особисто» несуттєвий.


Постійно перебуваючи в процесі постійного росту і становлення, емоційного піднесення, пошуку, непросто віднайти грані позитивного. Але треба пам’ятати, що молодість – це час відкриття нових обріїв, пора іспитів, спроб освоєння нового досвіду і виявлення межі своїх можливостей і разом з тим – це дуже небезпечний час.


Та для того, щоб вберегтись від небезпечних спокус – треба мати все ж таки здоровий глузд і любов до життя та врешті-решт до себе. Як кажуть: «Береженого Бог береже».

З метою підвищення обізнаності з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу  1 грудня, саме у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 практичним психологом Павлусь Л.М. та педагогом-організатором Леневич О.Т.були проведені тематичні лінійки для учнів 6-11 класів «Молодь та СНІД – серйозний погляд», соціальним педагогом Юзюк С.В. здійснено експрес-повідомлення «Знайте правду про ВІЛ-інфекцію і СНІД!», на яких школярі отримали знання про статистику захворюваності на ВІЛ/СНІД, шляхи інфікування та захисту від «Чуми ХХІ століття». Корисним було також отримання інформації про служби підтримки для людей, що опинилися в скрутних життєвих ситуаціях.

Категорія: Психолог | Переглядів: 207 | Додав: Leonid