Головна » 2014 » Листопад » 3 » Засідання опорної школи з хімії
18:34
Засідання опорної школи з хімії

27 жовтня відбулося перше засідання опорної школи з хімії на базі Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 (керівник Осовська Л.В). Слухачі школи обговорили та затвердили план роботи на 2014 – 2015 н.р. та обсудили особливості підготовки випускників 11-х класів до ЗНО з хімії у 2015 році. Осовська Л.В. розповіла колегам про підготовку і участь учнів у Турнірі юних хіміків, який відбувся 26 жовтня на базі хімічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка.

Команда зі шкіл м. Новояворівська і с.Шкла в складі: Підгорецького Віталія (капітан), Антонишина Івана, Єзерської Тетяни (ЗОШ №3), Ганусяк Яни (ЗОШ №2) та Зозулі Романа (Шклівська ЗОШ) взяла участь у 8 раундах турніру. Підготовка до турніру тривала більше місяця, склад команди мінявся. Було підготовлено 15 доповідей, 15 презентацій, 3 демонстрації. Готувалися сумлінно: доповіді переписувалися по кілька разів, шліфувалися виступи майбутніх доповідачів.

Подяка вчителям м.Яворова, с. Нагачіва, с. Ів.Франкове та Новояворівського ліцею, які допомогли нам розпочати роботу над питаннями Турніру. Доповідачами були Ганусяк Яна (питання «Diels versus Alder») і Антонишин Іван (питання «Що написано пером…»); опонентами, рецензентами і спостерігачами були Віталій, Іван, Яна і Роман. Дуже прикро, що суддівство було заангажованим на користь 2-х із 8-ми команд, про що і було повідомлено Головою журі на початку турніру… Ще одне питання, яке хочеться задати організаторам Турніру: як може судити команду з Львівської МАН журі в складі викладачів тої самої МАН? Результат: третє місце в команди МАН м.Львова!

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 468 | Додав: Leonid