Головна » 2013 » Грудень » 11 » Засідання окружної методичної комісії соціальних педагогів та практичних психологів
16:40
Засідання окружної методичної комісії соціальних педагогів та практичних психологів
Засідання окружної методичної комісії соціальних педагогів та практичних психологів Новояворівського освітнього округу №1.

Ми живемо на початку ХХІ століття в Україні, ми користуємося сучасними технологіями. А чи вважаємо  себе вільними від залежності? Чи  зможемо ми  залишити мобільний телефон вдома хоча б на 1 день? Напевно, ні.

Саме тому проблема суспільно – небезпечних узалежнень розглядалась на засіданні окружної методичної комісії соціальних педагогів та практичних психологів  Новояворівського освітнього округу №1, яке відбулось  на базі школи.

Соціальний педагог Юзюк С.В. ознайомила з законами, програми, розпорядженнями та концепціями щодо даної проблеми. Зацікавленість викликала вправа «Громада», яка наштовхнула на пошук шляхів соціально-психологічної профілактики узалежнень. Працівники соціально-психологічної служби дізнались про різні види залежностей (любовну, комп’ютерну, лудоманію, клептоманію, від ліні, кавоманію та ін.)із презентації «Залежність…Міф  чи реальність?».

В обговоренні проблеми взяли участь практичний психолог Павлусь Л.М., яка розповіла про основні форми профілактичної роботи. Всі спільно прийшли до висновку, що багато залежностей формуються після думок про  невдачі в житті, тому потрібно намагатися бути позитивними.

«Настає в житті такий час, коли відходиш від драм і людей, що їх створюють. Оточуєш себе людьми, з якими смієшся. Забуваєш погане і фокусуєш на доброму. Любіть людей, що ставляться до Вас правильно, і моліться за решту. Життя таке коротке, проживайте його не інакше як щасливо! Падати - частина життя, підніматися на ноги - його проживання! Бути живим - це подарунок, а бути щасливим - це ваш ВИБІР!»
 
Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 224 | Додав: Leonid