Головна » 2014 » Лютий » 28 » Засідання окружного методичного об’єднання вчителів біології і хімії
00:20
Засідання окружного методичного об’єднання вчителів біології і хімії
24 лютого 2014 року відбулося чергове засідання окружної МК вчителів біології, екології та хімії на тему: «Компетентнісний підхід до навчання біології і хімії» та засідання опорної школи з хімії на базі СЗШ №3 м.Новояворівська. Засідання було проведено у формі круглого столу.

Присутні вчителі відвідали відкритий урок з хімії у 10 класі на тему: «Розв’язування експериментально-розрахункових задач з теми «Метали» (вчитель Осовська Лада Вікторівна). Урок, девіз якого: «Перевір, що знаєш, навчися того, чого не вмієш», було проведено у формі навчального практикуму з теоретичною і практичною частинами.

Присутніми вчителями, було відмічено, що учні продемонстрували високий рівень практичної навченості під час проведення експериментів. На уроці вчитель, що працює над проблемою: «Впровадження у навчання хімії інтегральної педагогічної технології», використала мультимедійні презентації та навчальний міні – фільм, що стало окрасою уроку та сприяло кращій пізнавальності навчальної інформації. Учні на уроці були активні і щиро зацікавлені.Методичний коментар до відвіданого уроку зробили вчителі Ярема Л.П., Бриндас Г.М., Порохнавець О.Я., Бесага Р.М., Шпирка Т.В., Станкевич І.В. та заступник директора з виховної роботи - Давидюк Н.З. Вчителі МК також заслухали доповідь: «Розвиток здоров’язберігаючої компетентності на уроках біології у 9-ому класі» (з досвіду роботи Порохнавець О.Я.) та ознайомилися з методичною розробкою творчої майстерні вчителів хімії Львівської області (доповідач - учасник творчої майстерні Осовська Л.В.).
Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 1123 | Додав: Leonid