Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Закінчився у школі тиждень «Бережемо здоров'я з дитинства»
16:57
Закінчився у школі тиждень «Бережемо здоров'я з дитинства»

 

Класними керівниками 1-11 класів були проведені години спілкування «Ми за здоровий спосіб життя», зустріч з лікарями, зустріч з учасниками АТО.

 

Сенс життя  ...

Людина – це унікальна істота, яка суттєво відрізняється від усіх інших створінь, адже їй не достатньо просто жити, вона мусить розуміти для чого вона живе.

Якщо маленькій дитині дати мобільний телефон, вона буде ним бавитися, нести до рота, стукати і аж ніяк не телефонувати. Ставши дорослішим, дитина розуміє для  чого цей прилад і використовує його за призначенням.

Так само відбувається, коли ми не знаємо для чого прийшли у цей світ, заповнюючи своє існування шкідливими звичками та поганими вчинками.

З  метою донести до підлітків важливість усвідомлення сенсу життя 19 вересня для учнів 8 -10 класів спільно з представниками місійної групи спільноти «Благословення» церкви Святих Володимира та Ольги (м. Львів) організована інформаційна зустріч-бесіда.

Емоції цікавості та  здивування змінювали одна одну на дитячих обличчях протягом  зустрічі.

Доступно та зрозуміло, підкріплено життєвими прикладами донесена інформація до слухачів. Маємо надію, що посіяні зерна проростуть в дитячих душах і дадуть рясні сходи.

Категорія: Виховання | Переглядів: 48 | Додав: Leonid