Головна » 2015 » Лютий » 23 » Загальношкільний захід «Напередодні Валентина»
08:20
Загальношкільний захід «Напередодні Валентина»

13 лютого у святково прикрашеному актовому залі відбувся загальношкільний захід «Напередодні Валентина»,

який був підготовлений учнями 7-А класу за сценарієм класного керівника Осовської Лади Вікторівни.

Романтичний настрій присутнім постаралися створити всі учасники концертної програми: ведучі Афанасьєва Марічка і Очич Маша, Хандога Марічка (монолог «Принци на білих конях»), Чапельська Оля і Глова Олег (сценка «Любов у садочку»), Стадницька Яна і Опалінський Павло (сценка «Солодке кохання»)…

Наші талановиті семикласники Москалюк Аліна, Коцур Таня, Митка Христина, Мальчин Андріана, Мруць Христина, Телиця Андрій, Кулинич Юрій, Шипка Орест були задіяні у сценках: «Лірична казка про тюльпан», «Меноловля», «Хімічний елемент», «Шкільна дискотека і хімічні реакції», «Майстер - клас з пікапу».

У програмі прозвучали пісні із репертуару Наталії Валевської, Ліни Міцуки та Ані Лорак у виконанні наших співачок Чапельської Олі і Коцур Тані. Але найбільше запам’ятався глядачам танець наших хлопців, який вони присвятили всім присутнім дівчатам! Наприкінці заходу наші лірики: Христина, Марічка і Андрій прочитали вірші про кохання. Закінчився концерт роздаванням валентинок з гаданнями, які спекли наші маленькі господині)))

 

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 586 | Додав: Leonid