Головна » 2017 » Лютий » 2 » З Україною у серці
16:01
З Україною у серці

 

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей День Злуки Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

 Саме з цієї нагоди, 22 січня у місті Новояворівську,  вчителі та учні  долучилися до акції «Міст  Єдності». Взявши один одного за руки, створили живий ланцюг, який символізував єдність  українського народу.

   24 січня 2017 року в нашій школі було проведено захід «З Україною у серці», присвячений двом важливим сторінкам історії нашої держави. Це День Соборності України та День памʹяті героям Крут. Метою якого було: познайомити учнів з історією підписання Акту з’єднання УНР та ЗУНР та битви під  Крутами. Поглибити знання учнів з історії виникнення свята Соборності України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну. Формувати інтерес до вивчення історії України. Виховувати патріотичні почуття та повагу.

У заході брали участь учні нашої школи це: Павлусь Ганна та Бутка Христина, які були ведучими свята, Хлян Богдан декламував вірш Павла Тичини «На Аскольдовій могилі», присвячений памʹяті тридцяти мучнів-українців, які загинули у бою під Крутами та учні 6-А класу Фульмис Мирослава, Фульмис Софія та Муравель Максим.  

З музичною композицією «Заспіваймо пісню за Україну», «Молюся за тебе» виступила Стадник Емма та « Молитва за Україну» виконав ансамбль «Вишиванка». Усі присутні мали можливість переглянути відеоматеріали підписання Акту Злуки та відео сюжет «Недооцінений урок з історії людства».  Наприкінці заходу усі присутні вшанували  хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя за Україну, безмежно люблячи свою державу, бажаючи їй щастя, мріяли бачити її вільною і незалежною.

  Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти  величної мети – побудови економічно й духовно багату, вільну та демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 160 | Додав: Leonid