Головна » 2018 » Лютий » 23 » З новими перемогами!
14:02
З новими перемогами!

 

Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашого закладу є виявлення, навчання та розвиток обдарованих дітей.  Для цього у школі  створено систему психолого-педагогічної підтримки юних талантів.                   

У роботі з обдарованими дітьми в школі  впроваджуються  різні форми і методи роботи для визначення рівня обдарованості учнів та готовності вчителів і батьків до співпраці з ними: анкетування, опитування, спостереження співбесіди, індивідуальні бесіди, У зв’язку з переглядом і оновлення банку даних про обдарованих дітей було проведено додаткове діагностування з вивчення особливостей особистісного розвитку обдарованих учнів, їхніх нахилів та інтересів у різних видах діяльності.

Організація навчально-виховного процесу була  спрямована не на максимальне навантаження учнів навчальним матеріалом, а на розвиток їх здібностей. Творчість учнів, новизна та оригінальність їхньої навчальної діяльності виявляються тоді, коли вони самостійно ставлять проблему і знаходять шляхи її вирішення.

При цьому ми намагаємося створити умови для постійного зростання рівня творчості обдарованих дітей, знаходити оптимальні співвідношення всіх видів їх діяльності, щоб одержати найкращі результати. Робота колективу школи, проведена за планом виявлення та підтримки таланови­тої молоді, створення умов, необхідних для роз­витку індивідуальності та неординарних здібно­стей учнів, має свої позитивні результати.

Підійшов до кінця інтелектуальний марафон – ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук. Учні нашої школи успішно виступили у І, ІІ та ІІІ етапах.

 

Список переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.

№ з/п

Прізвище учня

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

1.

Бавровський Владислав

8

ІІІ

англ. мова

Боянівська І.М.

2.

Ханас Тетяна

9

ІІІ

англ. мова

Ковтко М.М.

3.

Рак Юлія

9

ІІІ

англ. мова

Боянівська І.М.

4.

Афанасьєва Марія

10

І

англ. мова

Козаченко Т.О.

5.

Якимець Христина

11

ІІІ

англ. мова

Гадуп’як М.І.

6.

Рак Марта

11

ІІІ

англ. мова

Боянівська І.М.

7.

Цюкало Марія

8

ІІІ

христ. етика

Язвінська І.Г.

8.

Калитяк Ірина

9

ІІІ

христ. етика

Берник Л.В.

9.

Ковалик Лілія

9

ІІ

христ. етика

Берник Л.В.

10.

Мазур Анастасія

10

ІІ

христ. етика

Язвінська І.Г.

11.

Пелиньо Максим

8

ІІ

історія

Курило М.С.

12.

Попович Валерія

9

ІІІ

історія

Скоцуляк Р.В.

13.

Афанасьєва Марія

10

ІІІ

історія

Стецькович Л.М.

14.

Попівняк Михайло

9

І

економіка

Гула Л.Я.

15.

Грицан Андріан

10

ІІІ

економіка

Кондор І.І.

16

Пелиньо Анастасія

7

ІІ

хімія

Осовська Л.В.

17

Гуцал Остап

8

ІІІ

хімія

Осовська Л.В.

18

Рокошевська Марта

9

ІІ

хімія

Осовська Л.В.

19

Рак Юлія

9

ІІІ

хімія

Осовська Л.В.

20

Очич Максим

11

ІІ

хімія

Юр Н.С.

21.

Рак Олена

9

ІІ

правознавство

Стецькович Л.М.

22.

Стадницьца Яна

10

ІІІ

правознавство

Стецькович Л.М.

23.

Школик Іван

7

ІІІ

фізика

Шпирка І.Б.

24.

Гуцал Остап

8

І

фізика

Пучак Н.І.

25.

Рак Юлія

9

ІІ

фізика

Пучак Н.І.

26.

Рак Олена

9

ІІІ

фізика

Пучак Н.І.

27.

Рокошевська Марта

9

ІІ

фізика

Пучак Н.І.

28.

Привіс Олександр

9

ІІІ

фізика

Пучак Н.І.

29.

Пісоцька Марія

11

ІІІ

фізика

Пучак Н.І.

30.

Вікович Олена

8

ІІІ

укр. мова і літ.

Ванцура М.В.

31.

Рокошевська Марта

9

ІІІ

укр. мова і літ.

Сидорович О.М.

32.

Пісоцька Марія

11

ІІІ

укр. мова і літ.

Стасюк О.В., Хом’якТ.М.

33.

Кісіль Марія

6

ІІІ

математика

Стень М.В.

34.

Данчишин Максим

7

ІІІ

математика

Барилюк О.О.

35.

Гуцал Остап

8

ІІ

математика

Придиба О.В.

36.

Рокошевська Марта

9

ІІ

математика

Юнко Н.А.

37.

Мамчур Роман

9

ІІ

математика

Юнко Н.А.

38.

Пісоцька Марія

11

І

математика

Стень М.В.

39.

Рак Юлія

9

ІІІ

біологія

Порохнавець О.Я.

40.

Рокошевська Марта

9

ІІ

біологія

Порохнавець О.Я.

41.

Ференц Максим

8

ІІ

географія

Хабак І.П.

42.

Пелиньо Максим

8

ІІІ

географія

Хабак І.П.

43.

Мамчур Роман

9

ІІІ

географія

Хабак І.П.

44.

Рокошевська Марта

9

І

географія

Хабак І.П.

45.

Мартиник Ростислав

10

І

географія

Хабак І.П.

46.

Пісоцька Марія

11

ІІІ

географія

Гула Л.І.

47.

Рокошевська Марта

9

ІІ

трудове навчання

Смук Л.Й.

48.

Обрамич  Віталій

11

ІІ

трудове навчання

МНВК

49.

Довба Христина

11

ІІ

трудове навчання

МНВК

50.

Микич Арсен

8

І

інформатика

Світлак Л.Ю.

51.

Лагно Степан

8

ІІ

інформатика

Світлак Л.Ю.

52.

Мамчур Роман

9

І

інформатика

МНВК

53.

Клюс Ірина

8

ІІІ

Інформаційні технології

Форліта С.Д.

54.

Рак Юлія

9

ІІІ

Інформаційні технології

Світлак Л.Ю.

 

Призери ІІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

з/п

Прізвище учня

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

1.

Ференц Максим

8

ІІ

географія

Хабак І.П.

2.

Рокошевська Марта

9

ІІ

географія

Хабак І.П.

3.

Мартиник Ростислав

9

ІІІ

географія

Хабак І.П.

4.

Афанасьєва Марія

10

ІІІ

англійська  мова

Козаченко Т.О.

5.

Гуцал Остап

8

ІІІ

фізика

Пучак Н.І.

 

Адміністрація школи висловлює щиру подяку своїм талановитим вихованцям, їхнім наставникам та батькам. Подальших успіхів і звершень !!!

 

Категорія: Завуч | Переглядів: 261 | Додав: Leonid