Головна » 2017 » Лютий » 24 » Виховний захід «Їх ангели підносять у блакить»
19:02
Виховний захід «Їх ангели підносять у блакить»

 

Вони співали “Ще не вмерла…” і вмирали…
Земля тремтіла, під ногами ж – твердь…
Їм янголи обличчя прикривали…
А ті під вибухи гранат ішли на смерть…

17 лютого 2017 року  учні та вчителі нашої школи  зібралися в актовій залі на виховний захід «Їх ангели підносять у блакить» , щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, яких було вбито у мирний час ХХІ століття на Майдані Незалежності під час Революції Гідності.  
 
Виховний захід було проведено з метою  виховувати патріотичну свідомість підростаючого покоління,  розвивати у них бажання стати гідними громадянами України.  
 
Учасники виступу емоційно декламували вірші  про Україну, про Героїв Небесної Сотні. Зі сцени лунали  сумні пісні: «Моя Україно» та «Кленова балада», які виконала Марта Рак. Усіх присутніх до глибини душі зворушив  ролик про події на Сході України та відеофрагмент «Обличчя майдану».  Ведучі заходу: Гіра Марія та Горланов Юрій поетапно перегортали сторінки новітньої історії нашої держави,  детальніше описуючи  події   революції 18-20 лютого.

Ці спогади стали болючою раною на серці кожного українця. Наприкінці заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання  Герої  Небесної сотні та всіх воїнів Східного фронту, в тому числі наших земляків: Вареницю Романа, Коцюбу Віталія, Сеника Романа, Мисика Тараса, Пазина Тараса, Карабіна Сергія та Сігаєва Віктора, які поклали своє життя захищаючи незалежність і майбутнє нашої Батьківщини.

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави! Нехай кожен з нас запалить свічу пам'яті,  яка  буде даниною поваги тим, хто навічно пішов від нас, але залишився у наших серцях.
Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 185 | Додав: Leonid