Головна » 2016 » Березень » 2 » Вічна слава героям Крут!
11:21
Вічна слава героям Крут!

 

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі...

Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це - символ нескореного духу нашої нації.

29 січня 2016 року в нашій школі відбулася лінійка-реквієм на тему:«Вічна слава героям Крут». Мета заходу: формувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; формувати й розвивати мотивацію, спрямовану на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків.

У заході брали участь учні 10-их, 9-их і 5-их класів із літературно-музичною композицією «Україна – країна, де найбільше люблять волю». Наприкінці заходу було організовано перегляд відеоматеріалів про легендарні Крути і героїв сьогодення, та на знак подяки усі присутні помʹянули наших героїв хвилиною мовчання.


 


 


 

Категорія: Виховання | Переглядів: 149 | Додав: Leonid