Головна » 2015 » Квітень » 30 » Весна-Красна
06:24
Весна-Красна

Велика й прекрасна наша земля. Змінюється вона, щовесни оновлюється. Весна- це радість усьому живому, що прокинулося від зимового сну. Весна- це зелен-цвіт і пахощі квітів, весна- це надія.

З давніх-давен до зустрічі весни готувалися і дорослі і діти. Зустрічали Весну-Красуню і другокласники Новояворівської ЗОШ І-ІІІст.№3.

Під керівництвом учителя молодших класів Оксани Іванівни Дацко та учителя музичного мистецтва Наталії Василівни Дигун учні підготували виховний захід під назвою «Благаслови, мати, весну зустрічати».

З веселими піснями, іграми, гаївковими хороводами діти зустрічали й славили Весну. На свято до дітей завітало ясне сонечко й перші весняні квіточки, які весело закружляли у танку. Піснями «Щебетала пташечка» і « Повертайся, ластівко» другокласники гостинно запрошували на рідну землю пташок із вирію.

Не обійшлося на святі й без лісових звірят, які теж прийшли зустрічати весну. Звеселили усіх присутніх своїм танцем «Веселі жабенята». 

У барвистому костюмі завітала на свято Весна-Красуня, яка привітала всіх присутніх і виконала веселу пісню.

Діти водили гаївкові хороводи, прославляли рідну землю й дякували весні за пахучі квіти й зелені трави, за прекрасні сонячні дні.

У пісні «Ішла полем Божа Мати» діти прославляли Пречисту Діву Марію й просили здоров’я, миру, єдності українському народу.

А Красуня-Весна запросила продовжити свято та зустрітися з нею в лісах, гаях, садах, на полях та галявинах. Бо саме туди вона поспішає, щоб одягнути у квітучу красу землю-матінку.

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 206 | Додав: Leonid