Головна » 2018 » Лютий » 7 » Вечір пам'яті Андрія Кузьменка
14:25
Вечір пам'яті Андрія Кузьменка

 

Шкода. Тебе забрало небо...
Нам не почути голос твій...
Все склалось так, як нам не треба!!!
Нам треба, щоб ти був живий!

 

Три роки минуло з того часу як Україна втратила талановитого співака, актора, продюсера, телеведучого, лідера гурту «Скрябін»  - Андрія  Кузьменка.          

1 лютого 2018 року в нашій школі відбувся вечір пам'яті великого музиканта і справжнього патріота своєї держави.

На сцені зібралися юні таланти: Діана Іваник, Емма Стадник, Марта Рак, Богдан Слепич, Ангеліна Кулик, Павлишин Анастасія, Біляк Юлія, Микитин Христина, щоб висловити свою шану Кузьмі Скрябіну. Учні згадали  біографію співака, декламували вірші, виконували його пісні: «Місця щасливих людей», «Мам», «Люди, як кораблі», «Спи собі сама», «Мовчати», «Старі фотографії», які супроводжувались показом  відео з його участю. В актовій залі панувала особлива атмосфера, яку важко передати словами. Учасники дуже старались, щоб цей виступ пройшов на найвищому рівні, і це їм вдалося. Молодці!

Подяка президенту школи та лідерам учнівського парламенту, які організували це свято, а саме: Малецю Денису, Павлишин Анастасії, Біляк Юлії та усім, хто долучився до проведення цього заходу « Міняйте світ до кращого, вам ще в ньому жити».

Андрій Кузьменко  в нашій пам’яті залишиться людиною – вічним двигуном, який своєю енергією і цілеспрямованістю  надихав усіх навколо. Нам всім дуже сумно, що такої людини не стало, але водночас ми щасливі, що він був і  залишається з нами.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 198 | Додав: Leonid