Головна » 2014 » Листопад » 15 » Вчимось правильно і вчасно надавати першу медичну допомогу
15:47
Вчимось правильно і вчасно надавати першу медичну допомогу

Від своєчасного і правильного надання першої невідкладної (медичної) допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. В деяких випадках постраждалому доводитися надавати першу допомогу самому собі – перекрити кровотечу, накласти пов’язку та інше.

Багато людей не знають первинних ознак інсульту головного мозку та інфаркту серцевого м’язу, а від найшвидшого виклику працівників «швидкої медичної допомоги» або ж доставки постраждалого у медичний заклад залежить чи виживе він та його подальше життя.

Саме тому, так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротший строк надати першу невідкладну (медичну) допомогу тим, хто її потребує. 

12 листопада 2014 року учні 9 А класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 у супроводі соціального педагога Юзюк Світлани Василівни відвідали Міську Новояворівську Організацію Товариства Червоного Хреста. Інструктор по першій медичній допомозі Дроцик Оксана Миколаївна провела навчальне заняття. Діти на практиці засвоїли способи зупинки різних видів кровотечі, навчились, як себе поводити в нестандартних ситуаціях, куди і до кого звертатись, як надавати першу медичну допомогу непритомним людям.

Категорія: Медпрацівник | Переглядів: 245 | Додав: Leonid