Головна » 2014 » Грудень » 2 » Україна- моя Батьківщина
13:13
Україна- моя Батьківщина

Україно, земле рідна,
Земле західна і східна
І південна, і північна,-
В нас любов до тебе вічна!

Такими словами розпочалося свято «Україна- моя Батьківщина», що є актуальним на даний час.Виховний захід підготувала класний керівник 3-В класу Хоча Л.І. на якому були присутні батьки, бабусі та дідусі.

Юні патріоти з особливою повагою розповідали про державні символи, співали пісні про нашу неньку Україну, згадали легенду «Наша земля».

Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули в АТО хвилиною мовчання. Зі сумом в очах учні тримали портрети наших героїв земляків: Віталія Коцюбу, Романа Вареницю,Тараса Мисика, Тараса Пазина. Під час перегляду відео про Революцію Гідності у багатьх присутніх наверталися сльози на очі.

У час, коли Україна переживає важкі випробування, діти з особливим почуттям патріотизму висловлювали любов до неї. Навіть, слово «Україна» вимовляли дзвінкіше, Державний Гімн співали з особливим трепетом у серці.

Завершили свій виступ маленькі українці врученням запашного короваю гості свята Юнко Н.А., яка наголосила про необхідність бути патріотом своєї держави.

Свято завершилось гучними оплесками присутніх але багато позитивних емоцій залишилось у дітей та їхніх батьків.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 254 | Додав: Leonid