Головна » 2017 » Листопад » 9 » Уклін тобі, воїне!
00:44
Уклін тобі, воїне!

 

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується її щедрими дарами.

З метою  виховання у школярів національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі, українського народу, а також  вшанування світлої пам'яті тих, хто загинув на полях боїв та  познайомити учнів з учасниками   АТО ,        10 жовтня 2017 року  у Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст..№3, відбувся  святковий захід на тему: «Улін тобі, воїне!». На зустріч з учнями завітав учасник бойових дій на сході України, наш земляк, Назарій Нагірняк .

Діти привітали дорогого гостя  цікавою концертною програмою, яку підготували педагоги-організатори  Барандій  Катерина Степанівна та  Цап Галина Іванівна.У виконанні учнівської молоді звучали пісні, літературні композиції, які сповнили учасників і глядачів гордістю за рідну землю-Україну.

З великим зацікавленням усі  слухали душевну розповідь бійця. Він розповів про нелегкі будні, умови життя, про братерство та дружбу, які допомагали вижити . Його розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України , щирим прагненням захищати рідну землю. Завдяки таким мужнім воїнам , нашим  Героям- захисникам , ми усвідомлюємо, як це бути справжніми патріотами, міцніє наша віра у краще майбутнє нашої держави.

  Усі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали своє життя   за нас.

 Щирі слова подяки і шани від усього педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали з вуст заступника директора з виховної роботи Юнко Наталії Андріївни.

 Такі заходи допомагають дітям на мужньому прикладі своїх краян навчитися з любов’ю та повагою ставитись до своєї Батьківщини, до своїх героїв, які присвятили своє життя служінню українському народу.

Зустріч відбулася в дружній та теплій атмосфері. Вона  нікого не залишила байдужим і надовго збережеться у пам’яті усіх нас.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 165 | Додав: Leonid