Головна » 2018 » Травень » 16 » Учні привітали матерів загиблих учасників АТО з Днем матері
11:31
Учні привітали матерів загиблих учасників АТО з Днем матері

 

Вже другий рік поспіль стає хорошою традицією вітати матерів, чиї сини загинули під час антитерористичної операції. Адже за кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати. Вона його ростила, звичайно ж, не для війни, але зрозуміла його вибір, благословила і оберігала його своїми молитвами.

Ми схиляємо голови перед мужністю матерів, котрі виховали героїчних синів. І особливу шану і вдячність кожен із нас зобов’язаний віддати тим матерям, чиї голови покрили чорні хустки, хто не дочекався додому своїх рідних.

14 травня 2018 року представники учнівського парламенту Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Тучапець Іван, Винарчик Юстина, Худик Юлія відвідали матерів загиблих учасників АТО: Марію Йосипівну, Мирославу Іванівну, Людмилу Василівну.

В ході візиту учні привітали жінок з Днем матері, які виростили справжніх Героїв, випускників нашої школи Мисика Тараса, Пазина Тараса, Сігаєва Віктора, побажали їм міцного здоров’я, терпеливості, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 143 | Додав: Leonid