Головна » 2016 » Жовтень » 17 » У Новояворівську зранку був туман, а Урич зустрів нас сонячною погодою
08:33
У Новояворівську зранку був туман, а Урич зустрів нас сонячною погодою

Козаченко Т.О.

25 вересня учні 7-А, 7Е та 7-Г класів відвідали Тустаньську  фортецю в селі Урич.

У Новояворівську зранку був туман, а Урич  зустрів нас сонячною погодою. Працівники музею провели екскурсію до фортеці, де ми дізналися багато цікавого про життя та побут наших пращурів.

Ця споруда – унікальна пам’ятка давньоруської культури. Біля підніжжя фортеці ми напилися води з двох цілющих джерел, а після екскурсії ми смакували стави, приготовані на відкритому вогні, купували сувеніри та відпочивали на Фестивальному полі. Місцеві мешканці щиро запрошували нас відвідати їх село у серпні, коли там проводиться фестиваль давньоруської культури.

У нас залишились гарні враження від поїздки.

                                      ------------------------------------------------------------------------

Ференц Павло (7А)

У неділю, двадцять п’ятого вересня учні   7-е та 7-г класів поїхали  на екскурсію у село Тустань, що на півдні Львівщини. Це селище розташоване на початку Сколівських Бескидів.  Подорож була просто казковою. Коли ми в’їжджали у Карпати, було відчуття, ніби ми приїхали у чужоземну країну із зачаровуючими горами та пагорбами. Тустань зустріла нас  величезними скелями природного походження. Кажуть, що ці скелі були утворені природою ще п’ятдесят п’ять мільйонів років тому. Коли нам екскурсовод провела екскурсію, ми всі дружно пішли в музей і нам показали макет і відео: як створювалась і процвітала Тустанська фортеця.

   Поїздка в Тустань була захоплюючою і мальовничою.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 151 | Додав: Leonid