Головна » 2016 » Квітень » 18 » У лабіринтах творчої снаги
08:35
У лабіринтах творчої снаги

 

У Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 у 10 –А класі відбувся цікавий урок-зустріч із відомою сучасною письменницею зі Львова Оксаною Іванівною Думанською.

Організатором цього неординарного заходу була учитель-філолог, методист Ірина Дмитрівна Мельничук. Учні мали можливість здійснити своєрідну мандрівку у дивосвіт натхнення письменників-класиків минулого і, осмислюючи багатогранні спектри їхнього творчого обдарування, перегорнути сторінки надбань митців слова сьогодення.

Старшокласники наяву зустрілись із творчою особистістю відомою українською письменницею, перекладачем, доцентом кафедри видавничої справи і редагування Української академії друкарства, лауреатом літературних премій імені Дмитра Нитченка та Ірини Вільде. Пані Оксана Думанська – автор багатьох прозових творів для дорослих та дітей. Вона також редагує та перекладає книжки.

Зустріч була цікавою, приємною. Учні – старшокласники дізналися про творчі задуми письменниці на майбутнє, її прагнення і сподівання щодо написання нових цікавих художніх творів, і побажали Оксані Іванівній плідних ужинків і творчого натхнення.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 194 | Додав: Leonid