Головна » 2016 » Березень » 28 » Творча зустріч з поетесою Марією Помірчою
18:52
Творча зустріч з поетесою Марією Помірчою

 

З метою  ознайомити учнів з творчістю поетеси, осмислити її  поетичний доробок, поспілкуватися із митцем слова,  прищепити  любов до  поезії,        18 березня в нашій школі відбулася творча зустріч учнів та вчителів з авторкою поетичних збірок «Мій світ», «На стику двох тисячоліть», «Веселкові струни», «Солодкий дощ»   Марією Павлівною Помірчою

Поезія читається просто, легко й цікаво і пройнята безмірною любов`ю до життя, краси  рідного краю. Авторка викликає читача на роздуми та ліричний лад, змушує замислитись над сенсом буття.

Кожен, хто читатиме поезію Марії Помірчої, обов`язково знайде щось близьке і знайоме для себе, бо слово поетеси писане теплом осіннього листа «Під камертом Ангела». Мова образна, колоритна, милозвучна зацікавить найвибагливішого шанувальника поетичного слова.

Так піднесено, натхненно звучала поезія Марії Помірчої у виконанні учнів:

    «Два крила»  (Зозуля Вікторія )
    « Поет-філософ, музикант»  (Стецик Василина)
    «Голос Майдану»  (Гіра Марія)
    «Пісня болю»      (Гіра Марія)
    «Любові не утримати в руках» (Федор Наталія)
    «Неаполь у місячному сяйві» (Духнич Лілія)

Про свою творчість, захоплення, подальші плани спілкувалася Марія Помірча,  з учнями та вчителями школи. Виховні можливості такої зустрічі невичерпні, вони  впливають на формування творчої особистості учнів.

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 121 | Додав: Leonid