Головна » 2017 » Травень » 18 » Турнір лицарів ввічливості
10:58
Турнір лицарів ввічливості

Юнко Н.А.

5 травня 2017 року  у нашій школі проходив виховний захід, для учнів 7-х класів «Турнір лицарів ввічливості». Турнір проводився з метою формувати у підростаючого покоління основи культурної поведінки, привчати чемно поводити себе в транспорті, школі, вдома та в інших громадських місцях; виховувати бажання бути привітливим і шляхетним; виробляти звичку вживати ввічливі слова привітання, як чемну форму звертання.

Напередодні гри учасники з допомогою класних керівників,  плідно працювали над представленням команди, а також над художнім номером. Усі складніші випробування їх чекали попереду, а саме в день турніру,  у якому учасники мали пройти кілька етапів: «Візитка», «Різні ситуації», «Театрали», «Домашнє завдання». Перемогти у конкурсах було непросто, змагались за кожен бал, суворо дотримуючись законів ввічливості та хорошого тону.  

Учасники старались знаходити правильне рішення на поставлені ситуації, які їм зачитували ведучі турніру, учениці 9-А класу Афанасьєва Марія та Хандога Марія. Цікавим виявився  конкурс «Театрали», у якому одному учаснику з кожної команди  потрібно було пройти у зал для глядачів і сісти на те місце, яке було вказано на квитку.  

Хлопці спочатку трохи розгубились, але потім справились із цим завданням,  дотримуючись правил ввічливості. Під час цього конкурсу і глядачі, і учасники отримали багато позитивних емоцій. Останнім етапом турніру було «Домашнє завдання», у якому юні лицарі показували свої таланти. Команді «Кадети» допомогли у цьому конкурсі дівчата-однокласниці, які напекли смачних кексів і пригощали ними присутніх у залі.

  На завершення турніру журі у складі: Юнко Н.А., Васильовськоі С.І., Венгринович Г.М. підвели підсумки та оголосили переможцями команди 7-В, Д класів – І місце; 7-А, 7-Е – ІІ місце; 7-Г, 7-Б – ІІІ місце.

Вітаємо переможців!!!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 198 | Додав: Leonid