Головна » 2015 » Березень » 20 » Турнір лицарів ввічливості
13:03
Турнір лицарів ввічливості

Чи всі ми знаємо, як правильно поводитись в гостях, на вулиці, у театрі, у транспорті, у кафе, як правильно вітатися, чи знайомі з нормами поведінки, тобто з правилами етикету?

На жаль, не всі і не всюди.

А зараз, в умовах нового життя, молодим людям часто їх бракує.

З  метою формування у школярів основи культурної поведінки, виробленню звички вживати ввічливі слова, привчити чемно поводитись у громадських місцях 10 березня у нашій школі проходив виховний захід для учнів 7 класів «ТУРНІР ЛИЦАРІВ ВВІЧЛИВОСТІ».

Напередодні гри учасники з допомогою класних керівників (Осовської Л.В, Карпи О.М,  Клочник О.Є, Попович Л.Б, Мудрої-Король Г.В) плідно працювали над представленням команди, а також над художнім номером.

Всі складніші випробування їх чекали попереду, а саме в день турніру. Перемогти у якому було непросто, змагались за кожен бал, суворо дотримуючись законів ввічливості та хорошого тону. Боротьба була важкою і запеклою, але по-лицарськи чесною.

Учасники старались  знаходити правильне рішення на поставлені  ситуації. У конкурсі «Від теорії до практики» капітани команд мали завдання засервірувати стіл, з яким вони добре справились.

Кульмінацією заходу була інсценізація ситуації у кафе, яку підготували ведучі: Тетяна Карпа та Іван Антонишин, у ролі офіціанта був Віталій Підгорецький, а Олег Червоний  зіграв роль порушника правил етикету. Після завершення інсценізації учасники змагались хто більше  назве допущених помилок у поведінці Олега.

Надіємось, що наші учасники ніколи не будуть виявляти грубість і зухвалість, а  будуть завжди  дотримуватись правил етикету. На завершення турніру журі підвели підсумки і оголосили результати:
                   І місце -  лицарі 7-А, 7-В;  ІІ місце-7-Г,7-Д,  ІІІ місце- 7-Б.

Вітаємо переможців!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 261 | Додав: Leonid