Головна » 2014 » Квітень » 30 » Турнір лицарів ввічливості
08:13
Турнір лицарів ввічливості

8 квітня 2014 року у СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Новояворівська відбувся «Турнір лицарів ввічливості», учасниками якого були команди учнів 7-х класів.

У наш час слово «лицар» - це втілення ідеальних рис чоловіка сильного, мужнього, освіченого й благородного, інтелігентного, галантного у ставленні до жінок. Саме у використанні правил ввічливості у повсякденному житті вправлялися юні лицарі.

Турнір складався із 6-ти турів: «Візитка», «Розминка», «Порадь другу», «Домашнє завдання», «Ситуація», «Скарбничка ввічливих слів».

Оригінальними і цікавими були підготовленні заздалегідь виступи команд у конкурсі «Візитка». Творчо підійшли учасники до підготовки художнього номера на домашнє завдання. Усі учасники продемонстрували хороші знання з правил етикету і показали, як уміють їх застосовувати у різних життєвих ситуаціях.

Боротьба між командами була запеклою, але справедливою. Отож, турнір закінчився з таким результатом: І місце розділили команди юних лицарів 7а та 7д класів, ІІ місце посіла команда 7г класу і ІІІ місце зайняли команди 7б та 7в класів.

Ведучими свята були учениці 10Б класу: Кіт Андріана і Чапельська Ірина.

Сценарій та свято підготувала педагог-організатор школи Підгорецька Галина Остапівна.

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 502 | Додав: Leonid