Головна » 2016 » Квітень » 27 » Турнір лицарів
06:25
Турнір лицарів

 

Українське лицарство завжди існувало як природний шляхетний спосіб життя, але  саме основи лицарства карбуються ще з юних літ. Саме з  метою формування у школярів основи культурної поведінки, виробленню звички вживати ввічливі слова, привчити чемно поводитись у громадських місцях  22 квітня 2016 року  у нашій школі проходив виховний захід  для учнів 7 класів «ТУРНІР ЛИЦАРІВ».
    
Напередодні гри учасники з допомогою класних керівників,  плідно працювали над представленням команди, а також над художнім номером.
   
Всі складніші випробування їх чекали попереду, а саме в день турніру. Перемогти у якому було непросто, змагались за кожен бал, суворо дотримуючись законів ввічливості та хорошого тону.  Боротьба  була  важкою і запеклою, але по-лицарськи чесною. Учасники старались  знаходити правильне рішення на поставлені ситуації.

У конкурсі «Оратор»  командам було поставлено запитання «Кого ви вважаєте лицарями сьогодення?», усі  учасники вважають, що лицарі сьогодення це: Герої Небесної Сотні, відважні воїни АТО, мужні і витривалі кіборги, волонтери і сотні тисяч патріотів України, що самовіддано і жертовно стали на захист своєї Вітчизни.
 
На завершення турніру журі підвели підсумки та оголосили переможцями команди 7 В, Г, Д класів.
Вітаємо переможців!!!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 241 | Додав: Leonid