Головна » 2014 » Лютий » 17 » Тренінг для лідерів
09:38
Тренінг для лідерів

6 лютого 2014 року в СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Новояворівську відбувся тренінг  для лідерів міського учнівського самоврядування.  Проводив  тренінг координатор обласного учнівського парламенту Дитинченко Максим.

   Тренінг складався з трьох вправ. Перша  вправа «Намалюй себе». Кожен учасник повинен був намалювати себе, своє хобі, свою мету, свій успіх. Пізніше лідери представляли свої «витвори мистецтва». Ця вправа  була спрямована на розвиток комунікативних здібностей.

   Наступна вправа «Слухай і зрозумій». Умови вправи були такі: учасники були обернені спинами один до одного, один учасник дивлячись на малюнок повинен пояснити іншому, як потрібно відобразити даний малюнок. Завдання полягало в тому, як вміють слухати і розуміти учасники один одного. Всі лідери вдало справилися із цим завданням.  
І остання вправа мала назву « Порушення прав у казках». Учасники працювали в групах. Для кожної групи була задана  певна  казка, їхнім завданням було пояснити, яке право у ній порушується ( «Колобок»- не дотримання санітарних вимог, втеча з дому, фізична недостатність, приниження гідності, психологічний тиск, шахрайство, навмисне вбивство – так висловив свою думку Середа Ігор учень СЗШ І-ІІІст.№3), («Івасик – Телесик»- насильство, замах на вбивство, вбивство в стані афекту- доповідала Карпа Аліна учениця СЗШ І-ІІІст. №1), («Білосніжка та семеро гномів» - не виконання батьківського обов’язку, примусова праця, вторгнення в чужий будинок- доповідав Слобода Остап президент СЗШ І-ІІІст.№3), («Червона Шапочка»- обман, незаконне проникнення в будинок, моральне і фізичне насилля- доповідала Довба Василина  президент районованого учнівського парламенту).

  
Тренінг дуже всім сподобався і викликав багато позитивних емоцій. Лідери дякували Максимові за створення доброзичливого клімату в колективі, який згуртував їх і налаштував на дружню атмосферу для подальшої ефективної взаємодії.

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 310 | Додав: Leonid