Головна » 2013 » Грудень » 24 » Свято Миколая
13:05
Свято Миколая
Усі діти знають, і навіть дорослі, коли теж були дітьми, що в грудні є чарівна ніч, одна - єдина, коли стається диво: до дітей приходить Святий Миколай і розкладає їм свої подарунки. Всі вважають, що Святий Миколай приходить тільки до чемних, до слухняних дітей. Але це не зовсім так. Цей дідусь добрий. Інколи він приходить і до неслухів, вибачаючи їм їхні пустощі, але часом поряд з подарунком кладе різочку, щоб начувалися і не пустували.

Про ці нечувані історії дізналися маленькі першокласники СЗШ І-ІІІ ст.. №3 м. Новояворівська під час проведення  виховного заходу « Ой, хто, хто Миколая любить..» класними керівниками Дацко О.І. та Бугійчик Х. І..

Маленькі учасники свята  вивчили молитву до Святого Миколая, співали йому пісні,розповідали вірші, танцювали, демонстрували свої артистичні здібності під час інсценізації  української народної казки на сучасний лад «Рукавичка». Невід΄ємним помічником у проведенні цього заходу була учитель музичного мистецтва Н.В. Марків.Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 251 | Додав: Leonid