Головна » 2015 » Квітень » 9 » Свято Кобзаря
08:50
Свято Кобзаря

Березневі дні.. У повітрі пахне свіжістю, прозорістю. Ласкаво пригріває сонечко,все навкруги буяє різнобарв’ям, різноцвіттям. Природа оживає.

Саме в ці дні наша земля дала світові славного генія Т.Ш Шевченка.

Нещодавно у Новояворівській ЗОШ I-III ст. №3 відбулося захоплююче дійство-літературно-музична композиція ,,Ми чуємо тебе,Кобзарю,крізь століття,яке підготувала класний керівник 9-Б класу,вчитель української мови та літератури Півовар О.І,вчитель музики Форліта Б.В. На святково прибраній сцені-портрет Шевченка,на столі-букет з калини,виставка різних видань творів Шевченка.

Вступне слово взяла на себе Оксана Іванівна,а потім вийшли ведучі у національних костюмах,у коси вплетені маки - Андрусишин Х та Ренецька О.

Періодично на сцену виходили читці,які декламували вірші,поеми Шевченка.Вміло, інтонаційно учні 9-А класу Федюк М та Павлюк В прочитали напам’ять цілу поему ,,Кавказ’’.Виразно та емоційно була прочитана ученицею 10-В класу Павлусь Т балада ,,Тополя’’ .Захоплююче та жваво декламувала вірші учениця 5-Г класу Палюх І.Протягом всього свята лунали пісні на слова Шевченка. Артистично була виконана піcня ученицею 8-А класу Рак М ,,Бандуристе,орле сизий’’.Не вщухали аплодисменти від майбутніх зірочок Були М ,Кархут М та Паращич С,які виконували пісні на слова Шевченка.

Закінчила свято вчитель Півовар О.І зі словами:,,Минають роки,а слово Шевченка живе,кличе нас на нові подвиги,кличе до єдності,віри і любові:

Любітеся,брати мої,

Україну любіте

І за неї,безталанну,

Господа моліте.

Категорія: Завуч | Переглядів: 241 | Додав: Leonid