Головна » 2015 » Листопад » 11 » Сурми звитяги 2015
16:09
Сурми звитяги 2015

«Україна- країна краси, країна , де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради» ,- такими словами розпочали свій виступ учні нашої школи у літературно-музичній композиції на районному конкурсі «Сурми звитяги 2015», який відбувся 15 жовтня 2015 року.

Наша держава пройшла тернистий шлях до своєї незалежності. І зараз воїни мужньо боронять її від ненависників. На жаль, дуже великою ціною. Саме це намагалися передати учасники районного конкурсу у своєму виступі. Віддати шану Героям Небесної Сотні , показати силу і нескореність української нації й віру в краще майбутнє нашої Батьківщини.

Велика подяка учням 10-А,В, 9-А,Г, і 5-А класів , які своїм виступом зуміли зворушити серця суддів та глядачів. Музичного забарвлення набула композиція завдяки учениці 8-А класу Чапельській Ользі , яка виконала пісню: «А я бажаю вам добра» і пісню на слова Героя України Тараса Пазина «Тільки єдина є у нас Україна». Головну роль виконала Павлюк Вікторія учениця 10А, яка в образі України зуміла так емоційно, зі сльозами на очах, із болем в серці передати страждання нашої неньки-України: «Небесна Сотня. Юнаки, батьки їх імена мені ніколи не забути – вони ж за мене полягли. Так як і ті, що захищали Крути. Щемить у грудях і душа болить за долю мого рідного народу. Але у серці іскра ще горить, і не втрачаю віру у свободу» .

Численні репетиції, велика спільна праця учнів - старшокласників та вчителів, а саме: заступника з виховної роботи Юнко Н.А. вчителя музичного мистецтва Форліти Б.В, вчителя християнської етики Язвінській І.Г та педагогів- організаторів: Венгринович Г.М. та Барандій К.С дали хороший результат - І місце у районному конкурсі «Сурми звитяги»

Вітаємо з перемогою!

 

 


 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 252 | Додав: Leonid