Головна » 2015 » Лютий » 25 » Супер- козак
09:26
Супер- козак

Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до світла і волі.

Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.

Козаки за внутрішніми якостями та за зовнішніми ознаками були повним відображенням українського народу свого часу, вони відповідали всім ознакам справжніх патріотів своєї Батьківщини.Постать козаків завжди надихала мужністю, неповторним гумором.Вони були здоровими, вільними, віддавали шану своїй рідній землі.

Впроваджений конкурс «Супер-козак» в шкільну програму для виховання юного патріота надійно закріпився в Новояворівській ЗОШ № 3 I-III ступенів.

Кожного року під керівництвом заступника директора з виховної роботи

Юнко Н.А., між козаками 5-х класів проходить захід з метою формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості.

Не став винятком і цей навчальний рік. Дотримуючись традицій школи, педагоги-організатори: Барандій К.С.та Леневич О.Т. провели конкурсну програму «Супер-козак»..

У змаганні брали участь по одному козаку з класу. Учасники мали змогу проявити особисті таланти ( вміння танцювати гопак,ораторські здібності, спритність, силу, кмітливість ).

За допомогою заходу була спроба виховати глибоке почуття національної гідності, якості захисника Батьківщини. Учасники мали можливість висловлювати думки та розкрити свій творчий потенціал, що сприяло зміцненню дружніх відносин між дітьми, розкриття інтелектуальних та спортивних здібностей.

Такий захід стимулював бажання до вивчення національних традицій, звичаїв, культури своєї держави, любов до рідної землі, повагу до батьків.

Категорія: Виховання | Переглядів: 289 | Додав: Leonid