Головна » 2015 » Грудень » 17 » Спільний захід опорної школи вчителів хімії
23:31
Спільний захід опорної школи вчителів хімії

 

14 грудня на базі Новояворівської ЗОШ №3 відбувся спільний захід опорної школи вчителів хімії (керівник Осовська Л.В.) та вчителів Новояворівського округу №1 при методичному центрі Новояворівського НВК ЗОШ ІІ ст. – ліцей (керівник Гаращук Н.І.).

Присутні вчителі відвідали відкритий урок у 9-ому класі з теми: «Тепловий ефект хімічних реакцій. Екзо - та ендотермічні реакції. Термохімічні рівняння», який провела Юр Надія Степанівна. Вчитель підготувала навчальну презентацію, яка допомогла учням у цікавій і доступній формі дізнатися про реакції, що відбуваються з виділенням, або поглинанням теплоти, та навчитися розв’язувати розрахункові задачі за термохімічними рівняннями.

Присутні вчителі: Бориславський О.А., Газда Л.З., Гаращук Н.І., Громик Н.М., Осовська Л.В., Середа О.М., Давидюк Н.З.(завуч Новояворівської ЗОШ №3) детально проаналізували побачений урок, відзначили доцільність використання, обраних вчителем, методів і форм роботи.

Запрошені педагоги, почули виступи Осовської Л.В. з теми: «З досвіду використання ІКТ на уроках хімії» та Гаращук Н.І. з теми національно- патріотичного виховання: «Відеоряд до пісні «Нас весна не там зустріла».

 

 

Категорія: Завуч | Переглядів: 175 | Додав: Leonid