Головна » 2015 » Квітень » 28 » Спільний захід опорної школи вчителів хімії
14:14
Спільний захід опорної школи вчителів хімії

20 квітня на базі Новояворівської ЗОШ №3 відбувся спільний захід опорної школи вчителів хімії (керівник Осовська Л.В.) та вчителів Новояворівського округу №1 при методичному центрі Новояворівського НВК ЗОШ ІІ ст. – ліцей (керівник Громик Н.М.). На заході також були присутні запрошені вчителі інших освітніх округів Яворівського району та методист райво Флис О.Г.

Присутні вчителі відвідали відкритий урок – хімічний детектив у 9-ому класі з теми: «Оксигеновмісні органічні сполуки», який провела методист Осовська Л.В.

На уроці були узагальнені теоретичні знання дев’ятикласників з вивченої теми та за допомогою літературних фанфіків за мотивами творів Конан Дойля про Шерлока Холмса були поглиблені практичні вміння і навички старшокласників із розв’язування експериментальних та розрахункових задач.

Учням 9-В довелось разом із Шерлоком розслідувати: «Смерть на острові Тіпанабу», «Справу про сметану» та «Етюд у багряних плямах». Дев’ятикласники з поставленими завданнями справились добре. Окрасою уроку стали навчальна презентація, вчительська демонстрація реакції «Срібного дзеркала» та музичні уривки з кінофільмів про Шерлока Холмса.

Оксана Григорівна Флис докладно проаналізувала урок, відзначила його оригінальність та творчий підхід педагога. Запрошені вчителі: Середа О.М., Замбриборщ Л.П., Карпа Р.І., Бриндас Г.М., Громик Н.М., Бориславський О.А., Хімка Г.Є., Кульматицька Л.Б., Середа З.І., Окулова О.В., Марків З.А., Гаращук Н.І., Юр Н.С. високо оцінили майстер – клас вчителя.

Присутні вчителі уважно прослухали доповідь Флис О.Г. про майстер – клас вчителів, та почули виступ Гаращук Н.І.: «Модель випускника школи», в якому вона розповіла про компетентності, якими повинен володіти сучасний випускник школи.

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 905 | Додав: Leonid