Головна » 2016 » Січень » 27 » Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
18:25
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

 

Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року на Софіївській площі, був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення.

22 січня 2016 року у м. Новояворівську відбувся захід присвячений Дню Соборності України. Розпочався захід хвилиною вшанування памʹяті всіх загиблих героїв України у тому числі і Небесної Сотні. На святі були присутні: міський голова Муравель В.І., настоятель храму, представники відділу освіти: Каліцінська Г.М; учасники АТО.

Також, у заході брали участь учні нашої школи із літературно – музичною композицією « Україна – моя єдина, вільна і незалежна»; драматичний гурток «Вишенька»; ансамбель «Сузірʹя» та оркестровий колектив.

Діти читали поезії, присвячені історичним подіям, які відбувалися і відбуваються у нашій державі. Кульмінацією свята стало утворення «живого ланцюга», щоб відчути дух дружби, свободи, гордості за свою державу. Наприкінці свята усі присутні помолилися за мир в Україні.

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 186 | Додав: Leonid