Головна » 2013 » Грудень » 27 » Шкільний осінній бал
13:14
Шкільний осінній бал
22 листопада у СЗШ I-III ст. № 3 м. Новояворівська відбулося захоплююче свято під назвою "Осінній бал”. Організаторами,якого були учні 9-11 класів.
 
За вікнами уже відлетіли у вирій останні журавлинні ключі,в прощальному танку закружляло багряне листя, облітаючи з дерев. Надворі осінь. Прекрасна,чудова пора. Саме з такої ноти розпочиналося наше свято. Підготовка до балу проходила весело та цікаво. Під час кожної репетиції ми відчували масу позитивних емоцій. Як ви знаєте,на кожному балу завжди трапляється якась казка. І наш бал не виняток. Ми також поринули у свій казковий  світ.

Учасники нашого заходу продемонстрували свої акторські здібності у театралізованій казці про капризну і гордовиту  принцесу. В ролі принцеси була учениця 11 класу Дарина Тураш, яка на відмінно впоралась з своїм завданням.Також серед учасників були Іван Горін, Михайло Гнап, Назар Козак,Остап Слобода. Протягом усього свята  нас супроводжували веселі та артистичні ведучі Юлія Ванкевич та Ігор Середа. В якості гостей нашого заходу були:ансамбль народного танцю "Весна” під керівництвом Огородник Н.І.  та маленькі танцюристи Юнко Світлана і її неперевершений партнер.

В цілому свято нам вдалося. Всі присутні залишилися  задоволенні. В залі панувала атмосфера казкового балу. Єдине побажання проводити такі заходи частіше.

 
Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 256 | Додав: Leonid