Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Шкідливі звички… А кому вони потрібні?
14:16
Шкідливі звички… А кому вони потрібні?

 

Одним із напрямків виховної та психологічної  роботи школи  є профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі. З цією метою 27 вересня для учнів 7-8 класів спільно з представниками місійної групи спільноти «Благословення» церкви Святих Володимира та Ольги (м. Львів) організована інформаційна зустріч-бесіда.

У ході зустрічі було обговорено питання вільного вибору: «палити чи поїхати на відпочинок?», «вживати алкоголь чи ні?», «до кого звернутись по допомогу?»…

Хлопці й дівчатка, деякі з яких вже робили хоч і поодинокі, проте спроби запалити сигарету, навіть уявити собі не могли, до чого справді призводить ця шкідлива звичка, якою захоплюються багато їхніх близьких людей і старших друзів.

Проте коли на екрані  демонструється невеличкий відвертий тематичний фільм про негативні прояви залежності від тютюнопаління та алкоголю  – смішки та жарти затихають. У дитячих очах з’являється розгубленість, а опісля  поступове усвідомлення реальної небезпеки.

Відчувається, що в цей момент кожен підліток зважує, наскільки серйозно він готовий сприйняти побачене і почуте, чи хоче він ризикнути, а може прислухатися, зрештою, наскільки важливо це для нього особисто.

А отже, представникам церкви братам Роману, Ігорю та Богуславу вдалося запустити механізм свідомого осмислення проблеми, усвідомленого особистого вибору ще в юному віці на користь здорового способу життя.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 335 | Додав: Leonid