Головна » 2016 » Березень » 28 » Родинне свято «З родини йде життя людини»
19:14
Родинне свято «З родини йде життя людини»

 

На початку березня в нашій школі відбулося родинне свято « З родини йде життя людини», у якому брали участь учні 4-В  класу, а також  їхні батьки, дідусі і бабусі. Підготували виховний захід класний керівник Хоча Л. І. та музичний керівник Дигун Н.В.

Метою виховного заходу було: згуртовувати учнівський та батьківський колективи, розвивати в учнів почуття обов’язку перед родиною, шанувати традиції свого народу, розширити уявлення дітей про сім’ю, родину, рід, довести всім присутнім на святі, що батьки і діти – це одне ціле.

Свої слова вдячності до найрідніших людей діти висловлювали у віршах та піснях. Юні артисти дарували свої музичні вітання та усмішки усім присутнім, із задоволенням приймали взамін гучні аплодисменти.

В ролі юної журналістки побувала  Грицак Євгенія, яка взяла інтерв’ю у свого дідуся Олександра Олексійовича. Бабуся Яремій Іринки розповіла цікаву повчальну легенду, а з материнськими настановами звернулася до дітей мама Ванцури Таїсії.

Найніжніші, найласкавіші слова були сказані в інсценівках: «Доня і мама», яку продемонстрували Барандій Діана та її мама, і « Розмова з матір’ю» гарно відтворили Варениця Марія Михайлівна та  її допитливий син Максим, прекрасний вірш про доню прочитала Червона Наталія Володимирівна.

На святі діти більше дізналися про свої сім’ї, поспілкувалися з родинами. Вони з цікавістю переглянули відеомонтаж про свою велику класну родину. Також на святі було проведено ряд конкурсів з учнями та батьками. Цікаво проходив конкурс «Чому?». На всі запитання  відповідали батьки. Мама Бойка Станіслава пояснила дітям «Чому веселиками звуться журавлі?», а мама Диди Оленки розповіла легенду «Чому лелеки не співають».
 

Родзинкою свята був конкурс «Хай пісня буде поміж нас». Родини виконували улюблені пісні. Романишин Ольга Богданівна із своєю донечкою Софійкою виконали пісню «Молитва за Україну». Бабуся Любов Володимирівна із онучкою Яремій Іринкою заспівали пісню «Ой на горі два дубки», Грицак Олександр Олексійович з онучкою Євгенією разом виконали пісню «Українська родина».

На завершення свята діти побажали усім присутнім здоров’я, щастя, любові та миру і всі разом заспівали пісню «Многії літа».
      

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 240 | Додав: Leonid