Головна » 2014 » Лютий » 21 » Психологічна компетентність педагога – запорука ефективності навчально-виховного процесу
11:44
Психологічна компетентність педагога – запорука ефективності навчально-виховного процесу

Психологічна компетентність педагога – запорука ефективності навчально-виховного процесу. Психологічну культуру  вчителів формують шляхом проведення психолого-педагогічних семінарів.

Робота психолого-педагогічного семінару  спрямована на вирішення існуючих психолого-педагогічних проблем школи та тих, які виникають, а також розробку психологічного підгрунття методичної теми школи у поточному році.

18 лютого відбувся психолого-педагогічний семінар «Психологічні аспекти порушення учнями дисципліни на уроках», метою якого було визначити основні причини порушень,   з’ясувати психологічні методи впливу на учнів, що порушують дисципліну та набути практичних навичок особисто-орієнтованого спілкування.

В ході семінару педагоги розглянули поняття дисципліни с погляду педагогів та учнів, з’ясували причини недисциплінованої поведінки на уроках та пригадали методи педагогічного впливу.
Семінар проходив в рамках  співпраці практичних психологів району. Велика подяка Слюсар О.І. за проведене цікаве та змістовне заняття.

Категорія: Психолог | Переглядів: 309 | Додав: Leonid