Головна » 2014 » Грудень » 17 » Правовий турнір
11:34
Правовий турнір

Мораль і Право, Право і Закон-
Рушійні сили для життя людини.
А їх знання надасть нам вірний тон
І розвиток держави України.

 

10 грудня 2014 року у школі проходив «Правовой турнір», який був приурочений відзначенню чергової річниці схвалення Генеральної асамблеї ООН Загальної декларації прав людини.

Метою даного турніру було: сприяти формуванню правової свідомості школярів, аналізувати певні життеві ситуації та знаходити правильні рішення.

В інтелектуальній грі брали участь чотири команди знавців, сформовані з учнів 9-х класів, а саме: команда 9-А «Правозахисники», команда 9-Б «Лицарі справедливості», команда 9-В «Праволюби», команда 9-Г «Правознавці». Учасники старанно готувалися до турніру: складали Конституцію прав і свобод класу і приймали її на засіданні учнівського парламенту; готували презентації, брали інтерв’ю в дітей та дорослих, питали чи знають вони свої права. Тішить те, що школярі та дорослі знають свої права та обов’язки, знають, що таке бути справжнім громадянином.

У певних етапах гри учасники показали свої знання з правознавства, а саме у конкурсі «Бліц-розминка», у наступному конкурсі капітани показали вміння висловлювати свою точку зору, уявили себе в ролі депутата і переконували виборців проголосувати саме за них, і в них це дуже гарно виходило. Можливо, хтось з них в майбутньому стане хорошим депутатом, і змінить нашу країну на краще.

Журі турніру у складі: Стецькович Л.М, Леневича О.Т та Барандій К.С. підвели підсумки гри і оголосили результати інтелектуальних змагань. Отже,

І місце здобули дві команди - 9-А, 9-В класів, ІІ місце - команда 9-Б. ІІІ місце - команда 9-Г.

На завершення «Правового турніру» ведучі : Слобода Остап та Карпа Тетяна побажали усім присутнім, щоб усі права, а особливо всі закони, що містить Конституція нашої держави, були реальними, і ми всі усвідомили, що це найбільше залежить від нас.

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 245 | Додав: Leonid