Головна » 2013 » Грудень » 27 » Правовий турнір
13:26
Правовий турнір
З метою забезпечення правомірної поведінки серед молоді та правильного застосування правознавчих знань у житті, у СЗШ №3 I-III ступенів м. Новояворівська відбувся захід приурочений відзначенню чергової річниці прийняття Загальної Декларації прав людини, яка була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948р.

Учитель правознавства Ліля Стецькович та педагог-організатор Катерина Барандій провели з учнями 9-А, 9-Б, 9-Г класів інтелектуальну гру «Правовий турнір», де старшокласники застосували знання , набуті на уроках правознавства.

Ведучими свята були учениці 10 класу – Ірина Пісоцька та Ірина Чапельська. Інтелектуальна гра складалася із різних конкурсів. Перший конкурс – «Бліц-розминка», другий -«Декларація», третій - «Мозговий штурм», четвертий -«Точка зору». Напередодні, команди отримали домашнє завдання – написати «Декларацію прав і свобод класу».Із цим нелегким завданням вони справилися успішно, але особливо хочеться відзначити «Декларацію 9-А класу», де учні дуже цікаво описали права та  обов’язки свого  класу, це було оригінально і неповторно.
  

 

Журі, у складі заступника директора школи з виховної роботи Наталії Юнко, вчителя правознавства Лілі Стецькович та переможця олімпіади з правознавства Шота Євгена, підвело підсумки гри. Отже, у цьому змаганні перемогу здобули учні 9-А класу, ІІ місце 9-Г, ІІІ місце учні 9-Б класу. Глядачі отримали  багато позитивних емоцій і задоволення. Із присутніх кожен усвідомив, як важливі права та обов’язки, у їх житті.
  


Хочеться побажати усім нам, щоб права і особливо всі закони, що містяться в Конституції України, виконувалися і були реальними у нашому житті, стояли на захисті прав людини.
Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 245 | Додав: Leonid