Головна » 2018 » Листопад » 29 » Посвята в старшокласники 2018
15:52
Посвята в старшокласники 2018

 

27 листопада 2018 року велика наша шкільна родина поповнилась новими старшокласниками – учнями 9-х класів. Саме з цієї нагоди відбулося урочисте дійство «Посвята в старшокласники».

    Церемонія посвяти проходить щороку і має свої незмінні традиції. Організація подібного роду заходів дає можливість учням проявити свої таланти, творчість, сприятливо впливає на саморозвиток, самореалізацію і самоствердження кожного з них,  мотивує  сумлінно навчатись та усіляко розвиватись, щоб  з гордістю носити звання старшокласника.

    Свято пройшло піднесено та цікаво в дружній та веселій атмосфері. З почуттями гумору та дорослої відповідальності дев’ятикласники поставились до представлення своїх класів, продемонстрували свою кмітливість, акторську майстерність, уміння танцювати і співати. Цього дня учні поклялися гідно носити ім'я старшокласника, бути вірними славним традиціям українського народу, віддавати на благо України свої здібності й здобуті знання.

    Зі щирими напутніми словами до учнів дев’ятих класів звернулася  завуч нашої школи Юнко Наталія Андріївна  та вручила посвідчення старшокласника.

    Щиро вітаємо наших учнів і віримо, що в них  попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків.

 

Дивитись фотоальбом

Категорія: Виховання | Переглядів: 46 | Додав: Leonid