Головна » 2013 » Листопад » 7 » Посвята в старшокласники
12:12
Посвята в старшокласники
Дитинство – найкращий період у житті людини. Та багато хто з нас, незважаючи на всі його пригоди, хоче якнайшвидше стати дорослим. Мабуть, тому так радіють учні, коли стають старшокласниками.
   У СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Новояворівська вже стало традицією відзначати день «посвяти в старшокласники». Сам задум свята дуже оригінальний: учні 9-х класів складають присяги  смішні і серйозні, але завжди цікаві. Суттю присяги, зазвичай, є обіцянки, які зобов’язуються  виконувати учні. Цьогоріч вони обіцяли носити змінне взуття та шкільну форму, не запізнюватися на уроки, гарно вчитися і поважати вчителів.
  А ще дев’ятикласники повинні підготувати художній номер і пройти деякі випробування.
 Учні дев’ятих класів, під керівництвом своїх наставників, старанно готувалися до цієї події. А їхні виступи оцінювали глядачі, учні 8-11 класів. Цьогорічне свято вразило всіх своєю оригінальністю і неповторністю.
 Ведучими свята були учениці 11-В класу Довба Василина і Коновал Христина.
 Цікаві сценки-імпровізації зі шкільного життя підготували учні 9-А, 9-Б,9-В та 9-Г класів. Зворушливі почуття у глядачів викликала пісня «Ми-молодь України» у виконанні учнів 9-А класу, а також  пісня «Рідний край», яку підготувала учениця 9-Г класу Танкова Ірина. А у виконанні  дівчат з 9-В класу Заїчек Христини і Савчак Ольги прозвучала пісня «Гітара».
 Наша школа пишається талановитими учнями, які є чудовими аматорами сцени.
 Старшокласники усвідомили, що вони вже не маленькі і потрібно замислюватись над своїм майбутнім.
 І ось настала урочиста мить, заступник директора з виховної роботи Наталія Юнко вручила посвідчення старшокласникам. Вона привітала учасників свята, яке стало улюбленим серед учнів. Допомогли його організувати педагог-організатор Катерина Барандій та класні керівники : Ванцура М.В., Пучак Н.І., Федорова М.Ф., Кондор І.І.
 Тож,  бажаємо нашим «Старшокласникам» бути гідними цього почесного звання!
Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 766 | Додав: Leonid