Головна » 2016 » Листопад » 29 » Посвята у старшокласники
14:55
Посвята у старшокласники

Барандій К.С.

Старшокласником вважається особа чоловічої або жіночої статі, яка досягла 14-річного віку і без «хвостів» перейшла до 9-го класу, знає в обличчя, по імені, та по батькові усіх вчителів школи, техпрацівників, а також добре знає центральні входи в школу та чорні виходи з неї.

 Посвята дев’ятикласників  у  старшокласники є улюбленим заходом у нашій школі.  Організація  даного заходу сприятливо впливає на саморозвиток, самореалізацію і самоствердження кожного з старшокласників. Саме тому, 22 листопада 2016 року  відбувся виховний захід «Посвята в старшокласники», який мав на меті: розвивати артистизм, логічне мислення; сприяти згуртуванню учнівського колективу. Серед учасників були  учні 9 А, Б, В, Г, Д класів. Ведучими конкурсу були учениці 11-А класу: Федор Марія і  Федор Наталія. Учасники разом з класними керівниками завчасно підготували художні номери (музична композиція, хореографія), давали клятви у яких обіцяли продовжувати старанно вчитися і поважати вчителів.

  Наприкінці заходу прем’єр-міністр школи Дмитришин Артур вручив посвідчення «Старшокласника» усім учасникам.

 На старшокласників покладаються великі обов’язки: прибігати до школи без запізнень на перший урок з палаючими від допитливості очима; з вовчим апетитом поглинати всі знання, щоб достойно і без шпаргалок писати контрольні; ділитися з ближнім по парті не тільки їстівним припасами, а й розумною думкою, а у випадку гострої необхідності виконаним домашнім завданням; підтримувати вогонь любові і поваги до учителів та адміністрації, запалений 8 років тому; з достоїнством нести високе звання «Старшокласник» і ніколи не потрапляти в «гарні списки» директора школи; пам’ятати про обов’язки перед батьками і старатися тільки днювати в школі, а ночувати вдома, тобто, робити все, щоб вами гордилися і пишалися ваші батьки і вчителі.

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 233 | Додав: Leonid