Головна » 2015 » Грудень » 16 » Посвята у старшокласники
19:09
Посвята у старшокласники

 

Ще зовсім недавно ми були дітьми, які разом з батьками несміливо заходили до школи, губилися по коридорах, з цікавістю слухали кожне слово вчителя. А тепер вже гордо можемо сказати «Ми старшокласники!»

Посвята дев’ятикласників у старшокласники є улюбленим заходом у нашій школі. Організація даного заходу сприятливо впливає на саморозвиток, самореалізацію і самоствердження кожного з старшокласників. У ході заходу відкривається можливість визначення творчого потенціалу кожного учня, саме тому 23 листопада 2015 року відбувся виховний захід «Посвята в старшокласники», який мав на меті: розвивати артистизм, логічне мислення; сприяти згуртуванню учнівського колективу. Серед учасників були учні 9 А, Б, В, Г, класів.

Ведучими конкурсу були учениці 10 класів Юнко Марія і Романишин Вікторія. Учасники відповідально поставились до завдання, завчасно підготували художні номери (декламування віршів, музична композиція, хореографія), давали клятви у яких обіцяли продовжувати старанно вчитися і поважати вчителів.

Для того, щоб стати гідним поповненням старшокласників нашої школи, потрібно було подолати кілька перешкод, а саме: логічні завдання, гра «Пантоміма», конкурс «Встати у лінію по критеріях». Хоч було і не просто, проте учасники подолали усі перешкоди і отримали горде звання «Старшокласник» Наприкінці заходу президент школи Хомʹяк Ірина вручила посвідчення «Старшокласника» усім учасникам.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 258 | Додав: Leonid