Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Послання від вашої дитини
09:23
Послання від вашої дитини

 

Мама і тато!

1. Не варто потурати всім моїм примхам і надмірно балувати мене! Я прекрасно усвідомлюю, що не все те, що я прошу, мені дійсно необхідно. Просто саме таким чином я випробовую вас - як багато ви дасте мені у відповідь на мої вимоги.

2. Не бійтеся проявити певну твердість у спілкуванні зі мною. Для мене ваша тверда, але справедлива тактика поведінки в стосунках зі мною принесе мені набагато більше користі, ніж потурання всім моїм примхам. Тільки так я зможу зайняти призначене мені місце і навчитися досягати своїх цілей в житті.

3. Не варто відповідати на те велике різноманіття абсолютно безглуздих і відверто дурних питань, які я так люблю задавати вам. Мені абсолютно нецікаві відповіді на них - я просто хочу добитися вашого постійної уваги до моєї персони, адже всі діти за своєю природою – страшні егоїсти. Не потурайте моєму егоїзму, інакше в дорослому житті мені доведеться дуже нелегко.

4. Не варто панічно переживати і показувати свої переживання мені з приводу моєї будь-хто, навіть самої дріб'язкової хвороби. Я дуже швидко зрозумію, що це найлегший спосіб отримати вашу увагу, співчуття і певний ряд поблажок. Ви ж не хочете отримати маленького симулянта?

5. Ні в якому разі не варто піддаватися на всі мої провокації. Як правило, всі такі витівки є всього лише спробою розширити мої рамки дозволеного, а заодно зайвий раз випробувати на міцність ваші нерви і терпіння.

6. Не ігноруйте мої страхи, проте не надавайте їм надмірної уваги. Подібна ваша поведінка здатна привести до того, що я буду боятися всього ще сильніше. Але ж мені дуже важливо дізнатися, що таке мужність.

7. Ніколи не обіцяйте мені того, чого ви не зможете зробити. А якщо вже пообіцяли - обов'язково виконуйте свої обіцянки. В іншому випадку моя віра в вас може похитнутися і я перестану довіряти вам.

8. У спілкуванні зі мною будьте строго послідовні. Одного разу заборонивши або дозволивши мені що-небудь, ніколи не міняйте свого рішення. В іншому випадку я буду збитий з пантелику і буду постійно намагатися розширити рамки дозволеного. Це доставить багато клопоту як вам, так і мені.

Категорія: Психолог | Переглядів: 325 | Додав: Leonid