Головна » 2017 » Лютий » 2 » Побували на екскурсії в компанії "Факро-Орбіта"
15:24
Побували на екскурсії в компанії "Факро-Орбіта"

 

30 січня учні 7-10 класів, серед яких учасники проекту «Відкривай Україну», члени шкільного парламенту та ті, кому просто цікаво, у супроводі практичного психолога Павлусь Л.М., побували на екскурсії в компанії "Факро-Орбіта".

"Факро-Орбіта" — виробник металевих сходів на горище, які забезпечують легке та безпечне піднімання на нежиле горище без необхідності монтажу дорогих і габаритних стаціонарних сходів. Відповідають всім технічним вимогам та вимогам безпеки, зручні у користуванні. Експортують переважно у східні країни. Імпортують комплектуючі.

На "Факро-Орбіті" працюють майже двісті п’ятдесят осіб. Попри те, що засновниками компанії є поляки, працюють тут   місцеві жителі.  Фірму створили 2004 року..

Велике спасибі керівнику компанії Верхолі Ю.А. (розповів про історію заводу, сучасні розробки та перспективи підприємства) та Бовт О.Б. за сприяння в організації екскурсії.

 Виконавчий директор Мигаль І.Б., заступник директора  з виробництва Лобос В.Ф.та начальник гальванічного цеху Позняк І.В. показали та розповіли як зі звичайно листа металу, шляхом застосування різноманітних процесів та технологій, завдяки нелегкій людській праці,  виготовляються комплектуючі до сходів та дахових вікон, а також  готові сходи.

Організація подібних екскурсій є хорошою нагодою зорієнтуватись школярам у широкому виборі професій.

 

 

Категорія: Психолог | Переглядів: 169 | Додав: Leonid