Головна » 2014 » Вересень » 17 » Перший дзвінок, перший урок…
16:15
Перший дзвінок, перший урок…

Перший дзвінок , який пролунав цьогоріч у Новояворівській ЗОШ № 3, вкотре покликав педагогів та школярів у нову мандрівку дивовижною Країною знань.

До нових звершень і надбань розпочав свій хід новий навчальний рік .

Урочисту святкову лінійку розпочали із Гімну України.

У цей доленосний для нашої держави час Молитвою ,, Отче наш ’’ вшанували пам’ять народних героїв, героїв Небесної сотні, героїв України, зокрема наших новояворівчан:

Романа Вареницю, Віталія Коцюбу та випускників нашої школи Тараса Мисика й Тараса Пазина, які віддали життя, захищаючи територіальну цілісність України на майдані та в зоні АТО.

З молитвою ,, Богородице Діво” звернулися до Пречистої Діви Марії-заступниці й покровительки українського народу, щоб оберігала нашу державу, наш народ, й усіх нас від ворогів.

А кращі учні школи поставили квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, а також біля фігури Матері Божої , яка встановлена на подвір'ї школи.

Директор школи В.М. Гірка у своєму виступі побажав усім миру, а державі – благополуччя, розквіту, територіальної цілісності .

Молитвою за Україну ,, Боже великий єдиний, нам Україну храни ”, молили маленькі першокласники, учні старших класів, вчителі та батьки.

На завершення урочистої лінійки всі радо долучилися до акції ,, Допомога воїнам в АТО замість

квітів учителям ”

А шкільний дзвоник закликав учнів на перший урок мужності ,, Україна - єдина країна”. Тут учні вкотре підтвердили, що люблять свою Україну і хочуть боронити її територіальну цілісність.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 625 | Додав: Leonid