Головна » 2016 » Вересень » 26 » Перегони на ТРК Львів
12:51
Перегони на ТРК Львів

Барандій К.С.

Упродовж 2016 – 2017 років в Львівській області буде реалізовано проект  «Перегони на ТРК Львів».

 Перша гра відбулася 21 вересня 2016 році у Львівському державному ліцеї з посиленою військово – спортивною підготовкою імені Героїв Крут.  

На запрошення Філії національної телекомпанії України «Львівська регіональна дирекція» команда «Аси» Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Яворівського району взяла участь у реалізації військово – патріотичного  розважального проекту для дітей та молоді «Перегони на ТРК Львів».  

Суперником команди «Аси» була команда школярів спортивної  Львівської школи «Леви». Гра складалася із 5 конкурсів спортивного та інтелектуального характеру. До п’ятого  конкурсу обидві команди мали однакову кількість балів. В останньому поєдинку переміг суперник.  

Висловлюємо вдячність учасникам команди: Попович Валерії, Гусак Оксані, Телиці  Віктору та Кулиничу Олександрові – за спритність, фізичні та вольові  зусилля, вміння співпрацювати та дотримуватись усіх правил гри в умовах змагання.

Особлива подяка адміністрації Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 (директор Гірка В.М.) за сприяння участі команди у проекті та тренеру  Панчинишу Євгену Степановичу за підготовку команди  до змагань.

 

Категорія: СпортЗал | Переглядів: 241 | Додав: Leonid