Головна » 2018 » Лютий » 8 » Пам’яті Героїв Крут
13:01
Пам’яті Героїв Крут

 

В українській  історії є події, які назавжди залишили свій відбиток  в пам’яті народу. Такою подією є героїчна  жертовність молодих захисників Української Держави, які показали приклад мужності та незборимості духу.

30 січня 2018 року в нашій школі відбувся захід, присвячений 100-річчю битви під Крутами.

Основною метою цього заходу є формування почуття патріотизму у молоді , шани до історії своєї держави, а також спрямування інтересу учнів до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні.

Учні 10-х класів підготували презентацію та цікаву змістовну розповідь про історичні події 1917-1918р.р. у нашій країні.

Ведучі заходу: Ганна Павлусь та Юстина Винарчик  зосередили увагу слухачів на мужності та відданості своїй Вітчизні, яку проявили 100 років тому юнаки -студенти, курсанти та гімназисти. Щоб наша держава жила, багатьом її патріотам довелося пожертвувати своїм життям. І надто вражає, коли на таку самопожертву ідуть молоді люди, які заледве тільки почали здійснювати свій життєвий проект.

 На святі лунали патріотичні пісні,  учні декламували вірші. Поєднавшись між собою, слово і музика підняли  дух слухачів, спонукали до роздумів, пробудили благородні громадянські почуття.

 Хвилиною мовчання усі присутні вшанували доблесть молодих людей, які мріяли про сильну Українську державу, боролися та поклали своє життя за її волю.

 На завершення свята пролунала  пісня – молитва за Україну, за мирне життя нашого народу  та  щасливе майбутнє наших дітей.

Подвиг юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, повік залишиться в історії і нашій пам’яті, як символ національної честі та нагадує нам усім про обов’язок працювати для рідної землі.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 138 | Додав: Leonid