Головна » 2014 » Червень » 1 » Особливості призову на строкову військову службу у травні-липні 2014 року
03:22
Особливості призову на строкову військову службу у травні-липні 2014 року

Особливості призову на строкову військову службу у травні-липні 2014 року громадян України, які виявили бажання вступати на навчання до вищих навчальних закладів України

6 червня

Відповідно до Указу Президента України від 01 травня 2014 р. № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» сплановано проведення призову громадян України на строкову службу.

Особливістю призова 2014 року є те, що він буде проходити в травні-липні 2014 року, внаслідок чого призовники, які закінчують навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та інших навчальних закладах, будуть підлягати призову на строкову службу, що обмежує їх можливість вступу до навчальних закладів.

З метою організованого проведення призову громадян України на строкову службу та забезпечення конституційного права призовників на отримання освіти передбачено:

1. Призовників, які до 31 липня 2014 року закінчують навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та інших навчальних закладах та надали до військових комісаріатів заяви про вступ на навчальних закладів і довідку про реєстрацію для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, протягом червня поточного року не включати в план призову.

2. Призовників, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання не набрали відповідну кількість балів (не можуть бути прийняті на навчання до вищих навчальних закладів) та придатні до військової служби за станом здоров’я, вважати такими, що підлягають призову на строкову військову службу.

3. Рекомендувати обласним та Київській міській призовним комісіям за поданням районних (міських) призовних комісій надавати відстрочки до чергового призову за частиною 15 статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовникам, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (результатами іспитів) можуть бути прийнятими на навчання у серпні місяці поточного року.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 203 | Додав: Leonid