Головна » 2015 » Квітень » 15 » Олімп знань - свято розуму, кмітливості та обдарованості
08:40
Олімп знань - свято розуму, кмітливості та обдарованості

Добре вчитись - це означає багато читати і знати, не боятися складних завдань, думати, міркувати. А розвиваються ці навики саме в школі, бо школа –це праця, школа – це знання, школа – це перемога.

З метою формування пізнавального інтересу школярів до знайомства з новим, незвіданим, розширювати кругозір, розвивати логічне мислення в нашій школі 3 квітня 2015року була проведена інтелектуальна гра «Олімп знань» серед восьмикласників.

Сходинками до «Олімпу» піднімалися допитливі, ерудовані, талановиті учасники із гнучким розумом, готові сміливо змагатись із суперником.

На їхньому шляху було багато випробувань, а саме ряд конкурсів:

1) візитка команди;

2) чи вірите ви що...;

3) улюблена тема;

4) точка зору;

5) творчий рівень.

Учасники прикладали максимум зусиль і впевнено крокували до вершини науки, застосовуючи свої знання з різних предметів, розвивали уміння правильно та лаконічно відповідати на запитання, будувати висловлювання на поставлену тему: «Ваше ставлення до фізичного покарання як засобу виховання», та презентували свою позицію, а також формували вміння працювати в команді.

На сцені вирувала справжня інетелектуальна боротьба найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших гравців за першість на «Олімпі». Учасників активно підтримували глядачі, вболівальники, однокласники, друзі, класні керівники та батьки, які додавали їм впевненості у собі.

На завершення свята судівська комісія у складі: Юнко Н.А, Мудрої-Король Г.В, Гамулець С.Є. оголосила результати інтелектуальної гри «Олімп знань»

Отже, найвищу сходинку посіла команда 8-А класу - І місце; ІІ місце- команди 8-Б, Г; ІІІ місце - команди 8-В,Д. Вітаємо переможців!

Ми сподіваємось, що в наступному навчальному році проростуть нові золоті зерна. Творіть, дерзайте, підкоряйте «Науковий Олімп»!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 243 | Додав: Leonid