Головна » 2016 » Квітень » 15 » Олімп Знань
14:30
Олімп Знань

 

Добре вчитись - це означає багато читати і знати, не боятися складних завдань, думати, міркувати. А розвиваються ці навики саме в школі, бо школа –це праця, школа – це знання.

З метою формування пізнавального інтересу школярів до знайомства з новим, незвіданим, розширювати кругозір, розвивати логічне мислення в нашій школі       13 квітня 2016 року була проведена інтелектуальна гра «Олімп знань» серед восьмикласників. Ведучими інтелектуальної гри були учениці 10-А класу: Федор Марія та Павлюк Вікторія.

Сходинками до «Олімпу» піднімалися допитливі, ерудовані, талановиті учасники із гнучким розумом, готові сміливо змагатись із суперником.

На їхньому шляху було багато випробувань - конкурсів, а саме : «Візитка»; «Розминка»; «Інтелектуальний калейдоскоп»; «Головоломка»; «Домашнє завдання».

Учасники прикладали максимум зусиль і впевнено крокували до вершини науки, застосовуючи свої знання з різних предметів, розвивали уміння правильно та лаконічно відповідати на запитання, а також формували вміння працювати в команді.

На сцені вирувала справжня інтелектуальна боротьба найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших гравців за першість на «Олімпі». Учасників активно підтримували глядачі, вболівальники, однокласники, друзі, класні керівники та батьки, які додавали їм впевненості у собі.

На завершення  суддівська комісія у складі:  Порохнавець О. Я, Харамбури  Г. С, Венгринович Г. М, оголосила результати інтелектуальної гри «Олімп знань»

Отже, найвищу сходинку посіла команда 8-А класу - І місце; ІІ місце - команда 8-Д;  ІІІ місце - команди 8-В, Г класів;  ІV місце посіла команда 8 –Б класу.
    

Вітаємо переможців!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 194 | Додав: Leonid